• Mamy tu wszystko

  „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.

 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.
 • SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.

CBP (Customer Banking Platform) - nowy system bankowości internetowej i mobilnej

 

Wprowadzenie

Szanowni Klienci. W dniu 08.01.2018 roku został uruchomiony nowy system bankowości internetowej CBP dla obecnych i przyszłych klientów Banku Spółdzielczego w Sandomierzu.

CBP (Customer Banking Platform) jest unikalnym rozwiązaniem bankowości internetowej i mobilnej opartym na najnowszej generacji Platformie internetowego dostępu klienta do produktów i usług biznesowych.

 

Rozwiązanie CBP wyróżnia innowacyjna koncepcja udostępniania funkcjonalności systemu dla klientów instytucji poprzez komponenty zwane miniaplikacjami. Miniaplikacje wraz z Platformą stanowiącą środowisko ich działania, tworzą swoisty ekosystem, w którym komunikacja odbywa się za pomocą ujednoliconego protokołu.

CBP automatycznie dostosowuje swój wygląd i funkcjonalność do urządzenia, z którego użytkownik korzysta w danym momencie (jedno spójne rozwiązanie dla bankowości internetowej i mobilnej).

 

Smartbankowość

Dzięki naszemu systemowi, macie Państwo pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnościami swojego konta. To Wy decydujecie o jego kształcie, najważniejszych elementach i sposobie zarządzania widokami. Dzięki Butikowi Aplikacji dostarczanych przez nasz bank, możecie sami dostosować konto do swoich oczekiwań.

 

Responsywność

Innowacyjne podejście do projektowania wyglądu systemu: od smartfona poprzez tablet do komputera. Jeden interfejs dla wszystkich urządzeń.

 

Kontrola nad wydatkami

Chcesz mieć kontrolę nad swoimi wydatkami? W Butiku swojego konta znajdziesz miniapkę „Przepływy” i „Terminarz” – to naprawdę coś dla Ciebe. Możesz sprawnie zarządzać swoim czasem i pieniędzmi, dzięki ustalonym wcześniej terminom, a wszystkie przepływy na koncie są prezentowane w przyjaznej formie.

 

Szybki dostęp

Z jakich funkcji bankowości internetowej korzystasz najczęściej? Personalizując swoje konto w naszym systemie bankowości online, możesz ułożyć na ekranie najpotrzebniejsze widoki i wyświetlać je w kolejności, która najbardziej Ci pasuje. Dokładnie to samo zobaczysz na każdym używanym mobilnym urządzeniu!

 

CBP i CUI okres przejściowy

Dotychczasowy system CUI dostępny będzie przez 3 miesiące (do 31.03.2019 roku) równolegle z systemem CBP.

Prosimy o logowanie się już teraz w nowym systemie.  Identyfikatory nadane przez Bank pozostają bez zmian.

 

Zachęcamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi - Zobacz jakie to proste

Nowa Bankowość Internetowa - CBP

 

k/

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-02-25
USD 3,9624 -0,37%
EUR 4,2996 -0,05%
CHF 4,0537 -0,01%
GBP 5,1489 +0,38%
Wspierane przez Money.pl