• Mamy tu wszystko

  „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.

 • MojeID-Profil Zaufany
  Usługa MojeID - Profil Zaufany. SGB ID to bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Proponujemy Państwu połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnymi możliwościami bankowości elektronicznej ...
 • SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • Komunikat
  Komunikat
  Informujemy, że od dnia 2 listopada 2020 r. w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Oddział Banku Spółdzielczego w Sandomierzu będzie czynny od 8 30 do 16 30  Zachęcamy do korzystania z bankomatów i usług bankowości internetowej. Zarząd BS w Sandomierzu.
 • SGB Mobile

  Sprawdź co potrafi nowa aplikacja SGB Mobile!

  Pobierz SGB Mobile i miej bank w zasięgu ręki!

  Dostęp do rachunku kiedy chcesz. Przelewy w dowolnym momencie

  Portfele cyfrowe i BLIK. Zarządzanie subskrypcjami.

 • Finanse pod kontrolą
  Finanse pod kontrolą

  Nowy rok to nowe plany, nowe postanowienia i… nowe wydatki, które łatwiej kontrolować, kiedy masz swoje finanse zawsze pod ręką J Dzięki #SGBMobile możesz szybko i bezpiecznie realizować przelewy, płacić mobilnie, zarządzać kartami oraz ich limitami. Pobierz naszą aplikację i w 2021 roku bankuj jeszcze wygodniej!
  Więcej na stronie: www.sgb.pl/sgbmobile


E-BANK (CUI) - KONTA FIRMOWE

 

KONTO FIRMOWE - E-KONTO

 

Bank Spółdzielczy w Sandomierzuproponuje Państwu połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnymi możliwościami bankowości elektronicznej - CENTRUM USŁUG INTERNETOWYCH.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i produktowym oferujemy Państwu obok tradycyjnych form kontaktu z Bankiem, dostępu do rachunku, także nowoczesne, za pośrednictwem; komputera, telefonu komórkowego lub bankomatu.

Oznacza to dla Państwa możliwość szybkiego, bezpiecznego i wielokanałowego dostępu do Konta.

Pojawienie się usług bankowych dostępnych przez Internet zrewolucjonizowało rynek usług bankowych. Bank Spółdzielczy w Sandomierzu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oferując dostęp do konta  m.in. za pomocą serwisu WWW. 

Korzystanie z systemu jest bardzo łatwe a zarazem bezpieczne, możliwe z dowolnego miejsca na świecie, a także dostępne przez całą dobę.

Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest dostęp do komputera klasy PC z przeglądarką WWW. Serwis WWW CUI nie wymaga żadnej instalacji u Klienta.

Za pomocą kanału WWW (Internet) Klient ma możliwość m.in: sprawdzić stan i historię konta, realizacji przelewu (w tym ZUS, US), założenia/ zerwania lokaty, założenia zlecenia stałego, definiowania listy odbiorców, awizowania wypłaty gotówki.

W przypadku Konta korporacyjnego  umożliwia automatyzację pracy poprzez integrację z systemem finansowo-księgowym firmy oraz zarządzanie wieloma operacjami jednocześnie.

KONTO FIRMOWE E-KONTO

Konto firmowe E-KONTO to rachunek dla firm, które chcą bezpiecznie, szybko i tanio dokonywać operacji bankowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, a nadwyżki finansowe przekazywać na korzystnie oprocentowane lokaty terminowe.

Konto Firmowe E-KONTO przeznaczone jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz firm w których dyspozycje z rachunku składane są jednoosobowo.


KONTO FIRMOWE E-KONTO TO:

 • niższe koszty prowadzenia działalności,
 • gwarancja niezawodnego i efektywnego zarządzania pieniędzmi,
 • pełna kontrola wszystkich zrealizowanych transakcji,
 • nowoczesna obsługa Twojej firmy.

Szybki i wygodny dostęp do Konta może być realizowany za pośrednictwem:

 • WWW - Internetu
 • Serwisu SMS
 • Sieci bankomatów, terminali POS w Banku,
 • terminali POS w placówkach handlowo- usługowych,
 • placówek sieci Banku Spółdzielczegow Sandomierzu

 


Oferujemy również możliwość otwarcia dodatkowego rachunku – Konta pomocniczego, które może być przeznaczone do przeprowadzania różnego rodzaju rozliczeń.

Do Konta firmowego międzynarodowe karty płatnicze VISA Business Electron.


Wypłaty gotówki możesz dokonać bez prowizji w naszych bankomatach, placówkach Banku Spółdzielczego w Sandomierzu jak i bankomatach Spółdzielczej Grupy Bankowej oraz Banku Polskiej Spółdzielczości i zrzeszonych Banków Spółdzielczych.