• Mamy tu wszystko

  „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.

 • MojeID-Profil Zaufany
  Usługa MojeID - Profil Zaufany. SGB ID to bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Proponujemy Państwu połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnymi możliwościami bankowości elektronicznej ...
 • SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • Komunikat
  Komunikat
  Informujemy, że od dnia 2 listopada 2020 r. w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Oddział Banku Spółdzielczego w Sandomierzu będzie czynny od 8 30 do 16 30  Zachęcamy do korzystania z bankomatów i usług bankowości internetowej. Zarząd BS w Sandomierzu.
 • SGB Mobile

  Sprawdź co potrafi nowa aplikacja SGB Mobile!

  Pobierz SGB Mobile i miej bank w zasięgu ręki!

  Dostęp do rachunku kiedy chcesz. Przelewy w dowolnym momencie

  Portfele cyfrowe i BLIK. Zarządzanie subskrypcjami.

 • Finanse pod kontrolą
  Finanse pod kontrolą

  Nowy rok to nowe plany, nowe postanowienia i… nowe wydatki, które łatwiej kontrolować, kiedy masz swoje finanse zawsze pod ręką J Dzięki #SGBMobile możesz szybko i bezpiecznie realizować przelewy, płacić mobilnie, zarządzać kartami oraz ich limitami. Pobierz naszą aplikację i w 2021 roku bankuj jeszcze wygodniej!
  Więcej na stronie: www.sgb.pl/sgbmobile


POZOSTAŁE USŁUGI 

Wypłaty Western Union, doładowania telefonu na kartę, wrzutnia nocna ....  

 

WYPŁATY ZA POŚREDNICTWEM WESTERN UNION

Bank Spółdzielczy w Sandomierzu posiada w swojej ofercie łatwy, dogodny i bardzo szybki sposób otrzymania pieniędzy za pośrednictwem WESTERN UNION,  w ramach międzynarodowej sieci placówek

NIEZAWODNOŚĆ - Każdego roku miliony ludzi korzystają z usług firmy Western Union w zakresie przekazów pieniężnych dla swoich bliskich w kraju, dla podróżnych  w nagłych wypadkach lub w celu zabezpieczenia sprawnej działalności firm i przedsiębiorstw. Każdy przekaz pieniężny jest zabezpieczony przez światowej klasy komputerowy system bezpieczeństwa i może być zidentyfikowany za pomocą unikalnego numeru kontrolnego transakcji (MTCN) jak również specjalnego hasła wybranego przez Klienta.

SZYBKOŚĆ - Pieniądze można otrzymać dosłownie w kilkanaście minut po ich wysłaniu. Western Union stosuje zaawansowaną technologię elektroniczną, która umożliwia natychmiastowe wypłacenie pieniędzy w ponad 190 państwach.

WYGODA - Przedstawicielstwa Western Union znajdują się tam, gdzie są najbardziej potrzebne, tj.: w bankach, placówkach pocztowych, aptekach, dużych sklepach spożywczych, na stacjach kolejowych, lotniskach oraz w innych miejscach. Sieć 100 000 przedstawicielstw Western Union jest największą na świecie siecią przekazów pieniężnych.

OTRZYMYWANIE PIENIĘDZY - Po otrzymaniu powiadomienia od Nadawcy przekazu o dokonaniu przekazu w sieci Western Union należy zgłosić się do Centrali Banku lub któregoś z Oddziałów czy Filii lub do jakiejkolwiek innej agencji Western Union, wypełnić formularz "WYPŁATA" oraz przedłożyć dowód tożsamości.

Na formularzu powinny znaleźć się następujące dane:
- Imię i nazwisko Adresata,
- Imię i nazwisko Nadawcy,
- Numer telefonu Nadawcy,
- Spodziewana kwota przekazu,
- Miejsce nadania przekazu.
Wypłata przekazu może nastąpić w PLN


DOŁADOWANIE TELEFONU NA KARTĘ

Bank Spółdzielczy w Sandomierzu ma w swojej ofercie usługę doładowania telefonów komórkowych prepaid.
Doładowania można wykonać w placówkach banku dla telefonów na kartę (bez abonamentu) w sieciach: Plus, Orange T-Mobile, Sami Swoi, Play, Heyah.
Zapraszamy do korzystania z usług.

WRZUTNIA NOCNA
 • możliwość lokowania pieniędzy w banku niezależnie od pory dnia
 • również po godzinach pracy banku, w dni wolne od pracy, święta zapewniasz bezpieczeństwo swoich środków