• SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.

 

BS SANDOMIERZ  - BANKIEM SPÓŁDZIELCZYM ROKU 2013 !!!!!

"Laureat  Godła : Bank Spółdzielczy Roku 2013. "

Z przyjemnością informujemy, że  nasz Bank  został  Laureatem  Godła : Bank Spółdzielczy Roku 2013.

Spośród wszystkich Uczestników Konkursu zostały wybrane instytucje, które charakteryzuje m.in. szeroki wachlarz przejrzystych produktów i usług finansowych, uczciwość względem Klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz wysoce wykwalifikowany personel.

Bank Spółdzielczy Roku 2013 to przede wszystkim bank bezpieczny, godny zaufania i polecenia.

 

To prestiżowe wyróżnienie  przyznawane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej  jest wyrazem  uznania dla wysokiej jakości świadczonych usług i oferowanych produktów, należycie wykwalifikowanego personelu, wyjątkowej  kadry zarządzającej  jak również zaufania jakim obdarzają nas Klienci.

 

Bank Spółdzielczy w Sandomierzu to Bank nastawiony na rozwój, dla którego priorytetem jest nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla Klienta. To instytucja wspierająca progres lokalnej przedsiębiorczości.

Dziękujemy !!!