• Mamy tu wszystko

  „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.

 • Zostań w domu
  Najważniejsze informacje dla Klientów Banku Spółdzielczego w Sandomierzu w związku z epidemią
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Proponujemy Państwu połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnymi możliwościami bankowości elektronicznej ...
 • SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • Komunikat
  Komunikat
  Informujemy, że od dnia 16 marca 2020 r. w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Oddział Banku Spółdzielczego w Sandomierzu będzie czynny od 8 30 do 16 15. Jednocześnie informujemy, że do odwołania zostają zamknięte Punkty Kasowe przy ul. Koseły, w SSM Sandomierz oraz Urzędzie Miejskim.  Prosimy o ograniczenie do koniecznego minimum wizyt w placówkach Banku z zachowaniem szczególnej ostrożności.  Zachęcamy do korzystania z bankomatów i usług bankowości internetowej.

   Zarząd BS w Sandomierzu

 • Dzień flagi
  Dzień flagi

  Świętujemy inaczej niż zwykle, ale nie zapominamy o naszych symbolach narodowych.
  Zostaliśmy w domach, więc #wywieśmyflagę.


Szanowni Państwo!

Informujemy, że od dnia 23.09.2020 roku rozpoczynamy proces migracji klientów z obecnych systemów obsługi bankowości elektronicznej do nowego systemu Asseco EBP (Enterprise Banking Platform). Wygląd nowej bankowości elektronicznej zbliżony będzie do dotychczasowej. Udostępnionych zostanie wiele nowych funkcjonalności. Bankowość EBP będzie dostosowana do bankowości mobilnej, co oznacza, że jeszcze wygodniej będzie można z niej korzystać na smartfonach i tabletach.

 

Po migracji uruchomienie bankowości elektronicznej z poziomu serwisu internetowego Banku (ze strony https://www.bssandomierz.com.pl/) będzie następowało z wykorzystaniem przycisku „Bankowość Elektroniczna” a wszyscy klienci będą korzystali z jednego systemu bankowości internetowej Asseco EBP.

Uwaga: Po migracji usługi zmienia się jej adres (zamiast dotychczasowych: https://bssandomierz.cui.pl oraz https://bank.cui.pl/sandomierz_k/ będzie obowiązywał https://bssandomierz.cui.pl .

Dotychczasowe loginy i hasła pozostają nie zmienione.

W zakładce E-Bank/Pliki do pobrania/Bankowość internetowa EBP/ opublikowaliśmy dokumentację użytkownika Nowej Bankowości Elektronicznej EBP, która w przejrzysty sposób prezentuje nową platformę.

Zmieni się również certyfikat zabezpieczeń (informacja dostępna pod ikoną kłódki w przeglądarce) dla nowego adresu, poniżej prawidłowe dane w zakresie:

 • Właściciel (wystawiony dla):Bank Spółdzielczy w Sandomierzu
 • Ważność certyfikatu: 27.07.2020 – 27.07.2022
 • Wystawca certyfikatu:  Certum Extended Validation CA SHA2 (Unizeto Technologies S.A).
 • Numer seryjny:4C:5A:40:62:37:BD:05:7F:A4:4E:90:96:2B:3F:A7:64

Linki do filmików instruktażowych bankowości elektronicznej EBP:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLXJ5WvKSx5sX0cJ7aFcLJxictqHsCl-4w

 

Sprawdź jak będzie wyglądała strona logowania do nowej bankowości.

 

Wszelkie pytania lub ewentualne uwagi dotyczące nowej platformy prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie do obsługujących Państwa rachunek oddziałów.